Jesteśmy w gronie 101 najlepszych startupów

W kwietniu tego roku, startup VIRTUMOBI® miał zaszczyt uczestniczyć w XV Europejskim Kongresie Gospodarczym, który stanowił znaczące wydarzenie biznesowe. Kongres ten, zorganizowany w Katowicach, był przestrzenią integrującą środowiska młodych przedsiębiorców z ekspertami, prezesami dużych spółek, inwestorami i odnoszącymi sukcesy biznesmenami różnych branż. To największe spotkanie biznesowe w Europie Centralnej.

Udział VIRTUMOBI® w tym kongresie stanowił ważny krok w naszej misji, aby przekształcić sposób, w jaki ludzie dokonują zakupów za pomocą naszej innowacyjnej aplikacji mobilnej. Kongres Gospodarczy dostarczył nam możliwości wymiany wiedzy, budowania relacji oraz pozyskiwania inspiracji od doświadczonych liderów biznesu.

Byliśmy dumni, że mogliśmy podzielić się naszą wizją i pasją z uczestnikami kongresu, a także uczyć się od innych przedsiębiorców i ekspertów. To wydarzenie pozwoliło nam jeszcze bardziej rozwinąć naszą misję sprawienia, że zakupy stają się radosne i nowoczesne, zgodnie z naszym hasłem przewodnim: „try buy enjoy.”

Udział w XV Europejskim Kongresie Gospodarczym był dla VIRTUMOBI ważnym krokiem na drodze do osiągnięcia naszych celów i dalszego rozwoju jako innowacyjnego startupu.

Poniżej link do strony z listą nagrodzonych startupów:
https://www.estartupdays.eu/2023/pl/startup-review/virtumobi,2055.html


Opublikowano